We Are What We Sell How Advertising Shapes American Life And Always Has 3 Volumes

Author: Danielle Sarver Coombs
Publisher: ABC-CLIO
ISBN: 0313392455
Size: 50.14 MB
Format: PDF, Kindle
View: 1161
Download Read Online

We Are What We Sell How Advertising Shapes American Life And Always Has 3 Volumes from the Author: Danielle Sarver Coombs. For the last 150 years, advertising has created a consumer culture in the United States, shaping every facet of American life—from what we eat and drink to the clothes we wear and the cars we drive. • Includes original essays by noted cultural and advertising historians, commentators, and journalists • Provides analysis from experts in advertising and popular culture that places American advertising in historical and cultural context • Supplies a comprehensive examination of advertising history and its consequences across modern America • Presents an extensive analysis of the role of new media and the Internet • Documents why advertising is necessary, not only for companies, but in determining what being "an American" constitutes

Author: Чарлз Дахіґґ
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212083
Size: 77.46 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 4963
Download Read Online

from the Author: Чарлз Дахіґґ. • Понад 60 тижнів у списку бестселерів The New York Times • Входить до довгого списку рейтингу Financial Times Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.

Author: Энтони Дорр
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661499357
Size: 44.72 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 1600
Download Read Online

from the Author: Энтони Дорр.

Author: Джаред Даймонд
Publisher: Taras Tsymbal
ISBN: 9665215124
Size: 52.26 MB
Format: PDF, Docs
View: 2605
Download Read Online

from the Author: Джаред Даймонд.

Author: Дафна дю Мор'є
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171237574
Size: 33.22 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 4372
Download Read Online

from the Author: Дафна дю Мор'є.

Author: Ювал Ной Харарі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217425
Size: 44.17 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 4136
Download Read Online

from the Author: Ювал Ной Харарі. Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Author: Річард Докінз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171229997
Size: 46.86 MB
Format: PDF, Kindle
View: 3195
Download Read Online

from the Author: Річард Докінз.