The Millionaire Master Plan

Author: Roger James Hamilton
Publisher: Hachette UK
ISBN: 145554924X
Size: 73.35 MB
Format: PDF
View: 7626
Download Read Online

The Millionaire Master Plan from the Author: Roger James Hamilton. The Millionaire Master Plan is a unique and fresh approach as to how individuals can not only get a sense of where they stand on the spectrum of personal wealth, but more importantly, how they can learn to ascend from their present state to a higher level. Roger James Hamilton, himself a highly successful entrepreneur and successful investor, has designed nine steps - from barely surviving - all the way to the highest level of ultimate wealth for life - and he lays out his nine steps in an easy-to-understand color-coded manner that ranges from red (barely living paycheck-to-paycheck) all the way to ultra-violet (where generating income is simply no longer a worry). Along the way, the reader first takes a quick test to determine where one is on the financial spectrum, and then Hamilton provides key insights and practical tips as to how one can progress to the next level. You track your progress by ascending from one color to the next.

Author: Наполеон Гілл
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171242683
Size: 52.70 MB
Format: PDF, Docs
View: 5839
Download Read Online

from the Author: Наполеон Гілл. Після доленосної зі знаменитим мультимільйонером та філантропом Ендрю Карнегі ще у студенськи роки Наполеон Гілл вирішує прислухатися до його порад і на основі життєвих історій багатих та успішних вивести універсальну формулу успіху, якою зможуть користуватися звичайні люди, що не мають мільйонних статків, а ле прагнуть досягнути вершин. 13 кроків до багатства й успішності від Наполеона Гілла - це дієвий шлях для кожного, хто вирішив рухатися вперед.

Author: Курт Воннеґут
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217239
Size: 62.32 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 2819
Download Read Online

from the Author: Курт Воннеґут. Геніальний схиблений науковець робить приголомшливе відкриття, не переймаючись майбутнім свого творіння… Лід-дев’ять — винахід, страшніший за атомну бомбу. Одна його крихта може знищити все живе… І троє людей використали цю смертоносну речовину на власний розсуд… На перетині добра і зла ідеальний світ справді далекий від ідеалу, а як щодо самоцінності особистості, як щодо відповідальності за скоєне?..

Author: Peter Thiel
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279147
Size: 20.79 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 4547
Download Read Online

from the Author: Peter Thiel. Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1. Тіль покроково описує дієвість експоненціального закону у світі стартапів, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також інноваційні ідеї майбутнього, які змінять життя людей до невпізнаваності...

Author: Річард Докінз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171229997
Size: 65.17 MB
Format: PDF, ePub
View: 5558
Download Read Online

from the Author: Річард Докінз.

Mentored By A Millionaire

Author: Steven K. Scott
Publisher: John Wiley & Sons
ISBN: 9781118039953
Size: 41.78 MB
Format: PDF, ePub
View: 7305
Download Read Online

Mentored By A Millionaire from the Author: Steven K. Scott. Unlike any book you’ve ever read, Mentored by a Millionaire is made up of fifteen mentoring sessions in which you will be mentored in the strategies, skills, and techniques used by super achievers who have become the world’s most successful men and women. You will be mentored in these sessions by Steve Scott, a man who has not only made millions himself, but has helped dozens of others make millions as well.

Author: Ювал Ной Харарі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217425
Size: 53.77 MB
Format: PDF
View: 282
Download Read Online

from the Author: Ювал Ной Харарі. Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Author: Ренсом Ріггз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212342
Size: 54.28 MB
Format: PDF
View: 5256
Download Read Online

from the Author: Ренсом Ріггз. Таємничий острів. Покинутий притулок. Після жахливої ​​сімейної трагедії Джейкоб опинився в цьому загадковому місці. Підліток знайшов руїни старого будинку і з`ясував, що тут жили дуже дивні діти. Він починає розуміти, що на цьому відлюдному острові діти опинилися невипадково — їх здібності були воістину неймовірними і небезпечними! І хоча будинок давно зруйнований, можливо, вони досі живі. А зовсім скоро Джейкоб з жахом усвідомлює, що він — один з них... Книга проілюстрована унікальними старовинними фотографіями.

The Mother And The Millionaire Mills Boon Modern

Author: Alison Fraser
Publisher: HarperCollins UK
ISBN: 1408939142
Size: 28.34 MB
Format: PDF, Docs
View: 4703
Download Read Online

The Mother And The Millionaire Mills Boon Modern from the Author: Alison Fraser. Following unfounded accusations, Jack Doyle had been forced to leave his job at Highfield Manor. Now a millionaire, he's back and the new owner of the house that had been in Esme's family for centuries....