Lisa Marie Wilkinson Romance Bundle

Author: Lisa Marie Wilkinson
Publisher: Medallion Media Group
ISBN: 1605426822
Size: 40.85 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 5393
Download Read Online

Lisa Marie Wilkinson Romance Bundle from the Author: Lisa Marie Wilkinson. Lisa Marie Wilkinson brings you Gold IPPY Award and USA Book News Best Romance Award–winning Fire at Midnight as well as Stolen Promise. Fire at Midnight In 1703 London, Rachael Penrose is confined in Bedlam Insane Asylum after discovering her uncle Victor plans to kill her brother in order to inherit the family fortune. Victor uses French privateer/smuggler Sébastien Falconer as the scapegoat for his crimes. When Victor spreads the lie that Rachael informed the authorities of Falconer’s smuggling activities, Falconer vows revenge on the girl. A dangerously ill Rachael finally escapes from Bedlam, only to find shelter in Sébastien’s carriage and end up in his care. It is a twist of fate that will alter both their lives forever. Believing she is in danger from Sébastien, Rachael meets up with his estranged twin brother, Jacques, a customs officer intent on bringing his brother to justice. But the real criminal is still at large, and she and her brother are still in danger. Stolen Promise In 1806 in the Lowara Gypsy Camp outside Windsor, England, a young woman will lose her independence in a common marriage market transaction. Jade is promised to Dimitri, a possessive abuser. In order to escape his clutches, she sails for Charleston with Evan Dark, a half-Gypsy gentleman, as his indentured servant. Though an attraction soon develops, Evan’s affiliation with Jade can never be more than professional; he is engaged to a woman as part of a plantation merger in South Carolina. Evan faces the most difficult decision of his life: remain loyal to his fiancée or be true to the lover he holds in his heart.

Author: Ювал Ной Харарі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217425
Size: 58.35 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 791
Download Read Online

from the Author: Ювал Ной Харарі. Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Author: Марґарет Етвуд
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171240885
Size: 67.75 MB
Format: PDF
View: 1280
Download Read Online

from the Author: Марґарет Етвуд.

Author: Аґата Крісті
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 617123995X
Size: 19.62 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 6918
Download Read Online

from the Author: Аґата Крісті. Бельгійський детектив Еркюль Пуаро мусить терміново виїхати зі Стамбула до Англії, але вільних місць у «Східному експресі» вже немає. Його виручає давній друг мсьє Бук, власник компанії, котрій належить поїзд. Зранку за сніданком детектив помічає, що пасажири поїзда — люди різних національностей, які випадково опинилися в одному вагоні. Американець Ретчетт, що видається Пуаро надто підозрілим, просить детектива стати його охоронцем. Але той відмовляється. Уночі Пуаро весь час будитимуть різні звуки й стукоти, а потім настане тиша – через снігові замети поїзд зупинився десь в Югославії, пасажири в напруженні, а дивний містер Ретчетт лежить мертвим у своєму купе… Детектив Пуаро береться до розслідування.

Author: Пола Гоукінз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171236594
Size: 70.11 MB
Format: PDF, Docs
View: 5505
Download Read Online

from the Author: Пола Гоукінз. Затон Утоплениць біля тихого англійського містечка. Над ним — стрімка скеля, з якої протягом століть стрибали чи просто падали в темну воду жінки. Письменниця Нел Ебботт, зачарована моторошними переказами та легендами, починає писати роман про це місце… А потім її тіло знаходять у затоні. Ведеться розслідування, і невдовзі стає зрозуміло, що мешканці містечка щось приховують. Їхню свідомість віками отруює зло, яке ховається в обтяжених чорними таємницями водах затону. Кожен із цих людей має свою зловісну таємницю. Чи встигне детектив Шон Таунсенд розгадати її до того, як вода затону прийме у свої глибини нову жертву?

Author: Роальд Дал
Publisher: Видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
ISBN: 6175850548
Size: 42.41 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 7328
Download Read Online

from the Author: Роальд Дал. «Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», — ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою «ВДВ». Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США. Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від велетнів-людожерів... Серед героїв книжки — англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні — Тілогриз, Костохруст та інші. Світова критика називає «ВДВ» «Книгою №1» сучасної дитячої літератури.

Author: Роальд Дал
Publisher: Видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
ISBN: 9667047474
Size: 33.15 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 4608
Download Read Online

from the Author: Роальд Дал. «Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, якого часто називають «літературним батьком» Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера». ...Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження, дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині...

Author: Дафна дю Мор'є
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171237574
Size: 15.29 MB
Format: PDF
View: 633
Download Read Online

from the Author: Дафна дю Мор'є.

Author: Льюїс К.С.
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661468753
Size: 72.96 MB
Format: PDF
View: 1231
Download Read Online

from the Author: Льюїс К.С.. Чьотирьох дітей батьки відправляють з Лондона в село, до старого професора, щоб пересидіти бомбардування міста. У його будинку діти виявляють таємничу платтяну шафу, через яку потрапляють в казкову країну Нарнію, де мешкають фантастичні люди, тварини і істоти. Виявляється, що ця країна знаходиться під владою злої Чаклунки, через яку там - вічна зима, і війни їм не уникнути і в цих землях. Діти мають допомогти царю Асланові перемогти Чаклунку, зруйнувати заклинання і звільнити жителів Нарнії.