Life Is Yours To Win

Author: Augie Garrido
Publisher: Simon and Schuster
ISBN: 1439186944
Size: 76.95 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 7332
Download Read Online

Life Is Yours To Win from the Author: Augie Garrido. A successful college baseball coach recounts his transition from a fear-based life to a rewarding career of passionate motivation, outlining the lessons he has learned about opportunity, courage, and failure.

Dream Jobs In Coaching

Author: Colleen Ryckert Cook
Publisher: The Rosen Publishing Group
ISBN: 1448869064
Size: 17.31 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 5128
Download Read Online

Dream Jobs In Coaching from the Author: Colleen Ryckert Cook. Coaching can be a rewarding job, whether it involves working with kids on a volunteer basis or taking the field with professional athletes. This volume serves as a career guide to coaching and covers many forms of coaching available. Readers will evaluate what type of coaching is ideal for them individually, and how they can work toward a career as a coach. Career opportunities presented include both coaching individuals and coaching teams. Also included for readers is a magnificent source in beginning a coaching career: a detailed guide on schools and programs for aspiring coaches.

Author: Daniel James Brown
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177388590
Size: 32.23 MB
Format: PDF
View: 3679
Download Read Online

from the Author: Daniel James Brown. «Диво в Берліні» — дві майстерно зшиті сюжетні лінії, написані талановитим оповідачем. Перша оповідає історію простих американських хлопців, які в один із найстрашніших періодів в історії США — Велику депресію — відвойовують своє право на гідне майбутнє. Друга переносить нас до Німеччини, де Гітлер уже задумав свій найстрашніший план — Другу світову. Перш ніж розв’язати війну, він прагне приспати ворога: показати, що Німеччина гостинна, вільна і мирна держава. Задля цього керівництво країни вирішує провести Олімпійські ігри 1936-го року, куди, у складі збірної США з веслування, потрапляють наші герої. Створена на основі реальних подій, книга розповідає про дружбу, вірність і відчайдушну боротьбу добра та зла. А головне — проводить паралелі з сучасним світом, змушує замислитись над тим, що подібний сценарій може повторитися, або навіть повторюється вже сьогодні.

50

Author: Регіна Бретт
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661498423
Size: 39.71 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 5499
Download Read Online

50 from the Author: Регіна Бретт.

Author: Elizabet Kolbert
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177388035
Size: 68.69 MB
Format: PDF
View: 4776
Download Read Online

from the Author: Elizabet Kolbert. Під час роботи над книгою авторка побувала майже на всіх континентах, відвідала наукові бази в тропіках Амазонії і на островах Великого бар’єрного рифу, спілкувалася з сотнями людей. Колберт шукає відповідь на питання, що станеться, якщо темпи вимирання прискоряться. Ця книга — не наукова праця. Вона — швидше велетенська стаття для природничого журналу зі світовим ім’ям, яку ми маємо можливість читати українською. Елізабет Колберт у своїй книзі нікого не повчає. Зрештою, навіть не попереджає про наслідки нашого бездумного користування планетою. Вона — майстерна і досвідчена репортерка, яка простими словами розповідає про складні речі, від котрих залежить майбутнє нашої планети і, зрештою, людської цивілізації загалом.

Author: Марк Твен
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171224332
Size: 58.49 MB
Format: PDF, Docs
View: 6019
Download Read Online

from the Author: Марк Твен.

Author: Джеймс Фенімор Купер
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661474516
Size: 76.92 MB
Format: PDF, ePub
View: 5688
Download Read Online

from the Author: Джеймс Фенімор Купер. Адаптоване видання для дітей 9-13 років. Дія роману відбувається під час колоніальних воєн у Північній Америці. Деякі індійські племена майже повністю знищені. Красуні Кора й Аліса, майор Гейворд, мужній мисливець Соколине Око та їхні відважні друзі Чингачгук і Ункас мають подолати безліч перепон і небезпек на шляху до мети — англійського форту Вільям-Генрі, де на дівчат чекає батько.

Author: Hillari Clinton
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279295
Size: 76.49 MB
Format: PDF, Docs
View: 3972
Download Read Online

from the Author: Hillari Clinton. Після програшу на президентських перегонах 2008 року, Гілларі Клінтон невдовзі приймає пропозицію посісти посаду держсекретаря, де пліч-о-пліч працює зі своїм колишнім суперником — Бараком Обамою. Ця книга — відверті спогади Клінтон про свою роботу у ролі очільника Держдепартаменту, який відповідає за один з основних напрямів діяльності Адміністрації президента — зовнішню політику. Книга «Важкі рішення» розповідає нам про те, що відбувалося за «зачиненими дверима»:проливає світло на війну в Афганістані та злісну проблему США — Сирію; показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя; вкотре піднімає такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини. У своїй книзі держсекретар постає перед нами і як сильна жінка-політик, і як любляча донька, дружина та матір. Клінтон довелося працювати у непрості часи, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона відверто розповідає у своїх мемуарах.

Author: Маркус Зузак
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171203424
Size: 62.89 MB
Format: PDF, ePub
View: 4578
Download Read Online

from the Author: Маркус Зузак.

Author: Адам Джонсон
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 617120773X
Size: 56.75 MB
Format: PDF, Mobi
View: 118
Download Read Online

from the Author: Адам Джонсон.