How To Beat The Market Makers At Their Own Game

Author: Fausto Pugliese
Publisher: John Wiley & Sons
ISBN: 1118745655
Size: 18.72 MB
Format: PDF, Docs
View: 4785
Download Read Online

How To Beat The Market Makers At Their Own Game from the Author: Fausto Pugliese. The basic skills for becoming a successful trader from a master of the game Written by Fausto Pugliese (founder and CEO of Cyber Trading University) this must-have resource offers a hands-on guide to learning the ins and outs of active trading. How to Beat the Market Makers at Their Own Game gives professionals, as well as those relatively new to investing, a behind-the-scenes look at the inner workings of the marketplace and a comprehensive overview of basic trading techniques. The book explains how to apply the trading strategies of acclaimed trader Fausto Pugliese. Step by step the author covers the most common market maker setups, shows how to identify market maker traps, and most importantly, reveals how to follow the direction of the lead market maker in an individual stock. Throughout the book, Pugliese puts the spotlight on Level II quotes to help investors understand how market makers drive prices and manipulate the market. This handy resource is filled with the tools needed to interpret market maker activity so traders can truly understand the market and trade accordingly. Offers an accessible guide for developing the investing skills to trade with confidence Filled with the real-world trading experiences and techniques of Fausto Pugliese Covers simple technical patterns that are important in day trading Includes a website with exercises to help master the book's techniques How to Beat the Market Makers at their Own Game will become your well-thumbed resource for learning what it takes to succeed in short-term stock trading.

Author: Daniel James Brown
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177388590
Size: 18.40 MB
Format: PDF
View: 2529
Download Read Online

from the Author: Daniel James Brown. «Диво в Берліні» — дві майстерно зшиті сюжетні лінії, написані талановитим оповідачем. Перша оповідає історію простих американських хлопців, які в один із найстрашніших періодів в історії США — Велику депресію — відвойовують своє право на гідне майбутнє. Друга переносить нас до Німеччини, де Гітлер уже задумав свій найстрашніший план — Другу світову. Перш ніж розв’язати війну, він прагне приспати ворога: показати, що Німеччина гостинна, вільна і мирна держава. Задля цього керівництво країни вирішує провести Олімпійські ігри 1936-го року, куди, у складі збірної США з веслування, потрапляють наші герої. Створена на основі реальних подій, книга розповідає про дружбу, вірність і відчайдушну боротьбу добра та зла. А головне — проводить паралелі з сучасним світом, змушує замислитись над тим, що подібний сценарій може повторитися, або навіть повторюється вже сьогодні.

Author: Martin Ford
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279732
Size: 45.97 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 6615
Download Read Online

from the Author: Martin Ford. У книжці футуролога з Массачусетського технологічного інституту Мартіна Форда йдеться про штучний інтелект і роботехніку, чиї можливості вже перевершують всяку уяву, руйнують стереотипи і конкурують з людським мозком. Автор скрупульозно досліджує технологічні інновації і моделює недалеке майбутнє, коли машини замінять людей і заживуть своїм життям. Ця книжка похитне віру читачів у абсолютну доцільність роботизації і спонукає задуматися над майбутнім людства.

Day Trade Online

Author: Christopher A. Farrell
Publisher: John Wiley and Sons
ISBN: 9780471442998
Size: 14.50 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 3796
Download Read Online

Day Trade Online from the Author: Christopher A. Farrell. A comprehensive guide to one of the most popular and riskiest forms of investment trading available discusses the strategies and issues surrounding online trading. Reprint.

Author: Peter Thiel
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279147
Size: 67.81 MB
Format: PDF
View: 7456
Download Read Online

from the Author: Peter Thiel. Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1. Тіль покроково описує дієвість експоненціального закону у світі стартапів, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також інноваційні ідеї майбутнього, які змінять життя людей до невпізнаваності...

Author: Ювал Ной Харарі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217425
Size: 55.60 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 6614
Download Read Online

from the Author: Ювал Ной Харарі. Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Getting Started In Online Day Trading

Author: Kassandra Bentley
Publisher: Wiley
ISBN:
Size: 34.83 MB
Format: PDF
View: 7013
Download Read Online

Getting Started In Online Day Trading from the Author: Kassandra Bentley. Provides an overview of online day trading, profiling some of the most successful practitioners and the methods they use.

Author: Клер К.
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171200255
Size: 73.74 MB
Format: PDF
View: 4750
Download Read Online

from the Author: Клер К.. П’ятнадцятирічна Клері вважала себе звичайнісіньким підлітком, доки одного чудового дня не з’ясувала, що належить до давнього роду таємничих Мисливців за тінями. Багато століть її предки захищали світ від темних сил. І тепер хай стережуться демони, чаклуни, вовкулаки та вампіри! Настав її час взяти до рук зброю…

Author: Карлос Руіс Сафон
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171240400
Size: 61.23 MB
Format: PDF, ePub
View: 940
Download Read Online

from the Author: Карлос Руіс Сафон. «Тінь вітру» — перша книжка із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок. Вона перекладена більш ніж 30 мовами й видана у 40 країнах світу загальним накладом понад 10 мільйонів примірників. Книжка містить цілий світ. Вона може відповісти на багато запитань, а інколи може втрутитися у ваше життя — і змінити його до невпізнання… Знайшовши на Цвинтарі забутих книжок твір маловідомого письменника, юний Даніель за одну ніч прочитує його. І розуміє, що віднині життя не буде таким, як раніше. Про що ця історія? Про вигадливі лабіринти фантазії? Про диявола, який сходить зі сторінок книжки й плутає карти всім дійовим особам? Про війну, яка нівечить людські життя? Так, але передусім це, звісно, історія про кохання, про вічний потяг душ і тіл, заради якого тільки й варто жити.