Author: Герберт Уелс
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661474435
Size: 77.95 MB
Format: PDF, Mobi
View: 5814
Download Read Online

from the Author: Герберт Уелс. Неймовірні подорожі до майбутнього! Що чекає на людство через сотні тисяч років? Виявляється, воно розділиться на дві раси — елоїв та морлоків, почне жахатися вогню та втратить усі знання, здобуті за багатолітню історію... Щоб вижити в жорсткому майбутньому, Мандрівнику в Часі знадобляться неабияка винахідливість, наполегливість і хоробрість. Адже захопливі пригоди таять у собі безліч небезпек, про які й гадки не має сучасна людина, і дуже важко перемогти в сутичці з невідомим. Роман «Машина часу» та фантастичні оповідання «У безодні», «Чарівна крамниця», «Новітній прискорювач» та «Острів Епіорніса» відкриють перед вами загадкові світи... Адаптоване видання для дітей 9-13 років.

Author: Одрі Ніффенеґґер
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171218138
Size: 50.92 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 7235
Download Read Online

from the Author: Одрі Ніффенеґґер.

Author: Джером К.Джером
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171229539
Size: 64.41 MB
Format: PDF, Docs
View: 4122
Download Read Online

from the Author: Джером К.Джером. Повість Джерома К. Джерома «Троє в одному човні» докорінно змінила життя автора. Написана за спогадами про весільну подорож по Темзі, що відбулася в серпні 1889 року, вона принесла письменникові світову славу. Історія трьох друзів — Джорджа, Гарріса та Джея, які здійснюють прогулянку на човні Темзою, відпочивають від Лондона й намагаються на деякий час злитися з природою, — і посьогодні залишається неперевершеним зразком англійського гумору.

Books In Print

Author:
Publisher:
ISBN:
Size: 60.15 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 710
Download Read Online

Books In Print from the Author: . Books in print is the major source of information on books currently published and in print in the United States. The database provides the record of forthcoming books, books in-print, and books out-of-print.