Gareth Malone S Guide To Classical Music The Perfect Introduction To Classical Music

Author: Gareth Malone
Publisher: HarperCollins UK
ISBN: 000739618X
Size: 21.41 MB
Format: PDF, Mobi
View: 1831
Download Read Online

Gareth Malone S Guide To Classical Music The Perfect Introduction To Classical Music from the Author: Gareth Malone. Have you ever been carried away by a piece of classical music? In this funny, evocative, personal eBook, previously published as ‘Music for the People: The Pleasures and Pitfalls of Classical Music’, Gareth takes us on a journey of musical discovery that explains and entertains in equal measure.

Author: Герберт Уелс
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661474435
Size: 11.87 MB
Format: PDF
View: 5635
Download Read Online

from the Author: Герберт Уелс. Неймовірні подорожі до майбутнього! Що чекає на людство через сотні тисяч років? Виявляється, воно розділиться на дві раси — елоїв та морлоків, почне жахатися вогню та втратить усі знання, здобуті за багатолітню історію... Щоб вижити в жорсткому майбутньому, Мандрівнику в Часі знадобляться неабияка винахідливість, наполегливість і хоробрість. Адже захопливі пригоди таять у собі безліч небезпек, про які й гадки не має сучасна людина, і дуже важко перемогти в сутичці з невідомим. Роман «Машина часу» та фантастичні оповідання «У безодні», «Чарівна крамниця», «Новітній прискорювач» та «Острів Епіорніса» відкриють перед вами загадкові світи... Адаптоване видання для дітей 9-13 років.

Author: Одрі Ніффенеґґер
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171218138
Size: 31.66 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 1533
Download Read Online

from the Author: Одрі Ніффенеґґер.

Author: Пола Гоукінз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171236594
Size: 37.70 MB
Format: PDF
View: 7723
Download Read Online

from the Author: Пола Гоукінз. Затон Утоплениць біля тихого англійського містечка. Над ним — стрімка скеля, з якої протягом століть стрибали чи просто падали в темну воду жінки. Письменниця Нел Ебботт, зачарована моторошними переказами та легендами, починає писати роман про це місце… А потім її тіло знаходять у затоні. Ведеться розслідування, і невдовзі стає зрозуміло, що мешканці містечка щось приховують. Їхню свідомість віками отруює зло, яке ховається в обтяжених чорними таємницями водах затону. Кожен із цих людей має свою зловісну таємницю. Чи встигне детектив Шон Таунсенд розгадати її до того, як вода затону прийме у свої глибини нову жертву?

Author: Джером К.Джером
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171229539
Size: 29.58 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 5495
Download Read Online

from the Author: Джером К.Джером. Повість Джерома К. Джерома «Троє в одному човні» докорінно змінила життя автора. Написана за спогадами про весільну подорож по Темзі, що відбулася в серпні 1889 року, вона принесла письменникові світову славу. Історія трьох друзів — Джорджа, Гарріса та Джея, які здійснюють прогулянку на човні Темзою, відпочивають від Лондона й намагаються на деякий час злитися з природою, — і посьогодні залишається неперевершеним зразком англійського гумору.