Ellie S Magical Bakery Best Cake For A Best Friend

Author: Ellie Simmonds
Publisher: Random House
ISBN: 1448194083
Size: 36.99 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 7443
Download Read Online

Ellie S Magical Bakery Best Cake For A Best Friend from the Author: Ellie Simmonds. Book 1 in a magical new series from Paralympian and star of the Great Comic Relief Bake-Off, Ellie Simmonds. Ellie lives with her uncle and aunt, Mr and Mrs Scrudge, in the miserable town of Greyton. The Scrudges and their horrible son, Colin, can't stand the sight of Ellie and won't let her into the bakery, even for a moment. But on her birthday Ellie receives a mystery present – a very special cookery book where the recipes magically appear on the page! There are recipes for what to bake for a long train journey, what to eat when you’ve eaten too much - even a cake to help you find a best friend. With the Greyton bake-off just round the corner, suddenly anything feels possible . . .

50

Author: Регіна Бретт
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661498423
Size: 68.41 MB
Format: PDF, Docs
View: 3770
Download Read Online

50 from the Author: Регіна Бретт.

Author: Ювал Ной Харарі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217425
Size: 53.57 MB
Format: PDF, Docs
View: 3147
Download Read Online

from the Author: Ювал Ной Харарі. Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

I

Author: Naomi Klein
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279309
Size: 12.61 MB
Format: PDF, Docs
View: 5413
Download Read Online

I from the Author: Naomi Klein. Ця книга не про те, що знають усі. У ній Наомі Кляйн – авторка трьох світових бестселерів – майстерно аналізує те, як великі корпорації та ідеологія вільного ринку блокують і без того непевні спроби боротися з кліматичними змінами. Більше того, Кляйн викриває та відверто критикує багатьох наших так званих рятівників – великі організації «зелених», які автор пов’язує з нафтовими компаніями; мільярдерів на зразок Річарда Бренсона, котрі, за її словами, більше обіцяють, ніж роблять. У цій книзі ви не знайдете жодних повчань і не почуєте голосу моралізаторства. На основі різних думок, культурологічних досліджень та журналістських розслідувань авторка знаходить рішення проблеми кліматичних змін та пояснює те, як з нею пов’язана економічна система. Можете забути те, що ви коли-небудь чули про кліматичні зміни. Ця книга «змінить усе», зокрема і ваше уявлення про них.

Author: Фоер Д. С.
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661499403
Size: 53.43 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 2105
Download Read Online

from the Author: Фоер Д. С..

Author: Аґата Крісті
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 617123995X
Size: 19.62 MB
Format: PDF, Kindle
View: 5756
Download Read Online

from the Author: Аґата Крісті. Бельгійський детектив Еркюль Пуаро мусить терміново виїхати зі Стамбула до Англії, але вільних місць у «Східному експресі» вже немає. Його виручає давній друг мсьє Бук, власник компанії, котрій належить поїзд. Зранку за сніданком детектив помічає, що пасажири поїзда — люди різних національностей, які випадково опинилися в одному вагоні. Американець Ретчетт, що видається Пуаро надто підозрілим, просить детектива стати його охоронцем. Але той відмовляється. Уночі Пуаро весь час будитимуть різні звуки й стукоти, а потім настане тиша – через снігові замети поїзд зупинився десь в Югославії, пасажири в напруженні, а дивний містер Ретчетт лежить мертвим у своєму купе… Детектив Пуаро береться до розслідування.

Author: Чарлз Дахіґґ
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212083
Size: 29.51 MB
Format: PDF
View: 7741
Download Read Online

from the Author: Чарлз Дахіґґ. • Понад 60 тижнів у списку бестселерів The New York Times • Входить до довгого списку рейтингу Financial Times Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.