Author: Elizabet Kolbert
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177388035
Size: 70.63 MB
Format: PDF
View: 6456
Download Read Online

from the Author: Elizabet Kolbert. Під час роботи над книгою авторка побувала майже на всіх континентах, відвідала наукові бази в тропіках Амазонії і на островах Великого бар’єрного рифу, спілкувалася з сотнями людей. Колберт шукає відповідь на питання, що станеться, якщо темпи вимирання прискоряться. Ця книга — не наукова праця. Вона — швидше велетенська стаття для природничого журналу зі світовим ім’ям, яку ми маємо можливість читати українською. Елізабет Колберт у своїй книзі нікого не повчає. Зрештою, навіть не попереджає про наслідки нашого бездумного користування планетою. Вона — майстерна і досвідчена репортерка, яка простими словами розповідає про складні речі, від котрих залежить майбутнє нашої планети і, зрештою, людської цивілізації загалом.

Author: Джером К.Джером
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171229539
Size: 10.45 MB
Format: PDF, Kindle
View: 3172
Download Read Online

from the Author: Джером К.Джером. Повість Джерома К. Джерома «Троє в одному човні» докорінно змінила життя автора. Написана за спогадами про весільну подорож по Темзі, що відбулася в серпні 1889 року, вона принесла письменникові світову славу. Історія трьох друзів — Джорджа, Гарріса та Джея, які здійснюють прогулянку на човні Темзою, відпочивають від Лондона й намагаються на деякий час злитися з природою, — і посьогодні залишається неперевершеним зразком англійського гумору.

Author: Донна Тартт
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212490
Size: 46.40 MB
Format: PDF, ePub
View: 7463
Download Read Online

from the Author: Донна Тартт. Видано 45 мовами! № 1 у списку 100 видатних книжок за версією The New York Times Отямившись після вибуху в музеї, тринадцятирічний Тео ще не розуміє, що там, під уламками, залишилися його матір і його дитинство. Пробираючись до виходу, повз каміння та тіла, він підбирає безцінну картину фламандського майстра, яку так любила його мати. Дивний старий, вмираючи, віддає йому свого персня та просить винести картину звідси... Тео буде кидати із родини в родину, із Нью-Йорка до Амстердама, із глибин відчаю до ейфорії. Викрадений «Щиголь» стане його прокляттям та надією на порятунок...

Author: Зеді Сміт
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171237663
Size: 73.30 MB
Format: PDF, Docs
View: 1573
Download Read Online

from the Author: Зеді Сміт.

Author: Энтони Дорр
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661499357
Size: 44.12 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 6542
Download Read Online

from the Author: Энтони Дорр.

Author: Харукі Муракамі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171230693
Size: 41.56 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 2807
Download Read Online

from the Author: Харукі Муракамі. Вони були натхненні та яскраві, що відбивалося навіть у їхніх іменах. Розумник Червоний, який надихав усіх на перемогу. Синій — капітан команди з регбі, що вчив не перейматися поразками. Сором’язлива піаністка Біла — красуня з обличчям японської ляльки. Чорна — іронічна комедіантка-інтелектуалка. І невиразної барви Цкуру. П’ятеро шкільних друзів — мов п’ять пальців однієї руки. Серед них головний герой почувався щасливим. Адже він мав мрію. Та одного дня без пояснення причин друзі викреслили Цкуру зі свого життя… Шістнадцять років він будував залізничні станції для інших, бо на тій єдиній, у рідному місті, його більше ніхто не чекав. Тепер він знайде їх, аби нарешті загоїти рану, що досі болить, аби завершити свою прощу, заповнити порожнечу всередині, змести пісок з руїн дружби. Аби дізнатися, що ж трапилося 16 років тому… Харукі Муракамі — найвідоміший сучасний японський письменник. Його твори видано мільйонними накладами у 50 країнах світу. Сьогодні, відзначений великою кількістю літературних нагород, письменник входить до сотні найвпливовіших людей світу за версією журналу Time. Роман «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» критики вважають одним з найкращих у його творчості. Продовження на новому творчому витку теми «Норвезького лісу», цей роман-«виховання» лише за перший місяць продажів у Японії розійшовся накладом у мільйон примірників і одразу став світовим бестселером.

The Novel Essay 1884 1947

Author: S. Ercolino
Publisher: Springer
ISBN: 1137404116
Size: 42.93 MB
Format: PDF, Mobi
View: 3320
Download Read Online

The Novel Essay 1884 1947 from the Author: S. Ercolino. The novel-essay emerged in France, in the last quarter of the nineteenth century, and reached its highest formal complexity in Austria and Germany, during the interwar period. Here, Ercolino argues that it is crucial for a renovated understating of the history of the novel in modernity.

Author: Стівен Кінг
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661489165
Size: 32.66 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 7394
Download Read Online

from the Author: Стівен Кінг. 1962 рік, Гарлоу. Джеймі було шість, коли в їхньому містечку з’явився новий пастор — молодий і розумний Чарльз Джейкобз. Та коли його родина загинула у страшній аварії, священик прокляв небо і зрікся Бога… Кілька років по тому Джеймі опинився на межі життя й смерті, і колишній пастор урятував його. Але чому, прийшовши до тями, хлопець відчув, ніби сталося щось жахливе? І чому тепер йому сняться мертві дружина й син Джейкобза?

Author: Фолкс С.
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171213640
Size: 80.63 MB
Format: PDF, Mobi
View: 1506
Download Read Online

from the Author: Фолкс С..

Nature Futures 2

Author: Colin Sullivan
Publisher: Tor Books
ISBN: 146687998X
Size: 15.23 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 3011
Download Read Online

Nature Futures 2 from the Author: Colin Sullivan. 100 writers - including Neal Asher, Elizabeth Bear, Gregory Benford, Tobias Buckell, Brenda Cooper, Kathryn Cramer, David Langford, Tanith Lee, Ken Liu, Nick Mamatas, Norman Spinrad, Ian Stewart, Rachel Swirsky, Adrian Tchaikovsky and Ian Watson - offer their take on what the future will look like in Nature Futures 2, an anthology of sci-fi short stories from the award-winning Futures column in the science journal Nature.